Актуелно у Гимназији"Вељко Петровић"

Неуређене подрумске просторије Гимназије, ученици "Вељко Петровић" школе су претворили у пријатан дневни боравак за ученике, у Школски отворени Клуб. Обележена је годишњица 29.11., уз пријатан програм праћен музиком у пратњи наших ученица на флаути. Шок је преуређен ове године, добио је плочице, богатији је за кухињу и трперзаријски сто. Ускоро ће бити постављен и компјутер са интернетом, па ће се ученици поред телевизије и мини линије моћи служити и интернетом. Уколико имате било какве идеје и предлоге како бисмо улепшали нашу другу кућицу дођите на седницу Ученичког парламента.