Актуелно у Гимназији"Вељко Петровић"

Свирке у ШОК

У петак, 7. новембра у Школском Отвореном Клубу одржане су свирке у циљу сакупљања новца за уређивање ШОК-а. Улазница је била 70 динара, а поред тога је била постављена и кутија у коју се могао убацити добровољни прилог. Од сакупљеног новца ( 11.000 динара ) планиран је рад на одводу и стављање плочица.

У овој акцији учествовали су ученици гимназије од првог до четвртог разреда а све уз помоћ дежурних професора.

Бендови који су наступили су : Убер Оптимал (Формат Ц:) , Џанџавиде, Стил, Stady Fire.

Поред добре свирке коју су нам приредили ови млади музичари, уз њихову помоћ и уз прилоге свих који су дошли, у ШОК-у су радови већ отпочели.

Гимназијалци се радују новом, преуређеном простору у којем ће и ове зиме проводити празне часове учећи историју :-) !