Школска година 2005/2006

• Даница Цвијановић - скок у вис, I место,
  • Биљана Меселџија -скок у даљ и 4x100м штафета,
  • Соња Буловић - 100м и 4x100м штафета,
  • Штафетa 4x100м -I место.

1. На Општинском такмичењу у одбојци,ученици наше школе(и мушка и женскa екипа), предвођени проф. Петром Попадићем, освојили су прво место.

Женска екипa:

Милица Лагунџија ,Драгана Патаи, Драгана Баљак, Вања Ковачић, Наташа Миличевић, Катарина Ковчин, Маја Новковић и Александра Ђукић.

Мушка екипa:

Жарко Шакотић, Никола Штрбо, Бранислав Горијанац, Станко Двокић, Марко Пуповац, Владислав Веиновић, Бојан Мирковић, Саша Манојловић и Милош Влаинић.

На Међуокружном такмичењу, под истим саставом, женска екипа освојила је треће, а мушка друго место.

2. На Међуокружном такмичењу из атлетике,које се одржало у Суботици 19. V 2006., женска екипа освојила је I место и пласман на Републичко такмичење, а мушка екипа заузела је II место, без даљег пласмана, једино се Роберт Шафхаузер пласирао на Републичко такмичење.

Женска екипа наступила је у саставу : Десанка Бајчев, Вања Милованов, Мила Ђаковић, Нада Сретовић, Биљана Меселџија, Даница Цвијановић и Соња Буловић.

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije