ФИЗИКА– Школска година 2016/17.

Државно такмичење, 25.03.2016. у Кладову

На 55. Државно такмичење из физике за ученике средњих школа из Србије, које је одржано 25.3.2017. у Кладову, пласман из наше школе имали су Јована Костић и Страхиња Секулић ученици првог разреда, Ласло Ури ученик трећег разреда и Андреј Кукурузар ученик четвртог разреда. У изузетно јакој конкуренцији, где је сваки ученик који се пласирао за такмичење дошао са жељом и спремношћу да победи, наши ученици су освојили следеће резултате: Јована Костић трећу награду, Страхиња Секулић похвалу, а Адреј Кукурузар другу награду и право учешћа на Српској физичкој олимпијади која ће се ове школске године одржати 29. и 30. априла.

Проф. Љуљана Мијатовић

Окружно такмичење, 25.02.2016. у Сомбору

На Окружном такмичењу из физике ученици наше школе су постигли следеће резултате:

У категорији I разреда:
1. Страхиња Секулић - прва награда
2. Јована Костић - прва награда
3. Ана Мишковић - трећа награда
4. Мила Ранитовић - трећа награда

У категорији II разреда:
1. Дајана Прерадовић - трећа награда
2. Ана Дучић - трећа награда

У категорији III разреда:
1.Ласло Ури - прва награда
2.Марија Ћирић - трећа награда

У категорији IV разреда:
1. Андреј Кукурузар - прва награда

Честитамо ученицима на постигнутим резултатима и њиховим професорима: Љиљани Мијатовић, Душану Мишковићу и Ренати Фирстнер.