ИНФОРМАТИКА– Школска година 2016/17.

Српскa информатичкa олимпијадa, Београд, од 13 до 14. 05.

На Српској информатичкој олимпијади која је одржана у Београду, од 13 до 14. 05. Никола Радић, ученик III5 је освојио трећу награду и тиме постигао најбољи пласман у категорији ученика који нису из Математичке гимназије.

Републичко такмичење, Београд 09.04.2017.

1. На Републичком такмичењу из Рачунарства и информатике које је одржано 09.04.2017. године ученици наше Школе су постигли запажене резултате:

Никола Радић III5 - друга награда и пласман за учешће на Српској информатичкој олимпијади

Виктор Лучић II4 - друга награда и пласман за учешће на Српској информатичкој олимпијади

Никола Шебек III5 - похвала
Илија Рацков II4 - похвала
Сергеј Икач III5 - похвала

Честитамо ученицима на постигнутим резултатима и професору Душку Обрадовићу.

Окружно такмичење, Сомбор 05.03.2017.

На Окружном такмичењу из информатике које је одржано 05.03.2017. године ученици наше Школе су постигли следеће резултате:
- Никола Радић III5 - прва награда
- Никола Шебек III5 - прва награда
- Виктор Лучић II4 - друга награда
- Илија Рацков II4 - друга награда
- Сергеј Икач III5 - трећа награда
Честитамо ученицима на постигнутим резултатима и њиховом професору Душку Обрадовићу.