ГЕОГРАФИЈА– Школска година 2017/18.

10.03.2018. РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ - НАЦИОНАЛНА ГЕОГРАФСКА ОЛИМПИЈАДА

У суботу, 10.03.2018. одржано је Регионално такмичење из географије – Национална географска олимпијада. Ово је било прво учешће наших ученика на овом такмичењу. Два ученика су освојила друго место и пласман за учешће на Републичком такмичењу: Владан Вукадиновић, ученик III4 и Борислав Поњевић, ученик III5.
Честитамо Владану, Бориславу и проф. Данијели Тохољ на постигнутом успеху и желимо им успех на следећем нивоу такмичења.

03.03.2018. ГЕОВИКЕНД - НОВИ САД

У суботу, 03.03.2018. на Природно-математичком факултету у Новом Саду одржан је други по реду „Геовикенд“, у оквиру којег је организовано и такмичење из географије. У категорији II разреда наши ученици су постигли запажене резултате:
1. Михајло Ковачевић II5 - I место
2. Александар Станисављевић II5 - II место
3. Александар Грозданић II1 - III место
4. Душан Нинић II5 - III место
Честитамо свим ученицима на постигнутим резултатима проф. Татјани Стојановић.