"); } ?>

Eva Mendes

Od 15. do 21.3.2007.

Projekcija je od 18 h i od 20 h

"CRNI GRUJA I KAMEN MUDROSTI"

Ulaznica: 150 dinara

Nenad Jezdić

Nikola Kojo

Od 22. do 25.3.2007.

"ROKI BALBOA"

Ulaznica: 120 dinara

Silvester Stalone

U S K O R O

"Mr Bean`s Holiday" - šta reći... Mr Bean se vraća na velika platna

"Prošiš'o kroz šolju" - crtani film o mafiji

OPŠIRNIJE O FILMOVIMA KOJI ĆE SE PRIKAZIVATI U BIOSKOPU

"Iluzionista"

Priča o iluzionisti Ajzenhajmu počinje u Beču 1900. godine. On se zaljubljuje u ženu iz izuzetno visokog staleža, mnogo višeg od njegovog. Kad sazna za njenu veridbu sa princem, Ajzenhajm će upotrebiti sve svoje čudesne moći kako bi je osvojio i sprečio venčanje.

"Simpsonovi"

Najluđa američka porodica i svi stanovnici Springfilda na filmu. 26. jul 2007.

"Harry Potter i Red Feniksa"

Najnovije avanture malog čarobnjaka Harija Potera vode nas u njegov čarobni svet. Profesorka Dolores Ambridž ostavlja mlade čarobnjake nespremne da se odbrane od mračnih sila, pa Hari mora da uzme stvar u svoje ruke. On se tajno sastaje sa grupom učenika i formira Dambldorovu armiju, učeći svoje prijatelje kako da se odbrane od crne magije. 12. jul 2007.

"Spiderman 3"

Spidermena progoni Gwen Stacy, koja želi da zauzme mesto M. J. u njegovom životu, a Piter postaje preterano samouveren i zapostavlja osobe koje o njemu najviše brinu. U filmu se pojavljuje novi zločinac u liku Venoma, parazitskog bića iz svemira. 3. maj 2007.

"Živi slobodno ili umri muški"

Napad na američku kompjutersku infrastrukturu ugrožava čitavu naciju. Tajanstevna osoba koja stoji iza ovog plana isplanirala je svaki detalj, ali nije računala na Johna Maclanea. 28. jun 2007.

"Ocean`s 13"

George Clooney, Brad Pitt, Mat Damon, Andy Garcia i još mnogi drugi u novom nastavku veoma popularnog filmskog serijala o Dannyju Oceanu i njegovoj kriminalnoj grupi. 21. jun 2007.

"Fantastična četvorka - uspon Srebrnog letača"

Fantastična četvorka nailazi na do sada najveći izazov, jer Srebrni letač dolazi da pripremi Zemlju za uništenje. 14. jun 2007.

"Shrek Treći - Kralj močvare"

Nakon smrti Fioninog oca, Shrek nasledi krunu, ali ne želi odgovornost koju ona donosi, pa sa magarencetom, Fionom i mačkom kreće u potragu za novim kraljem - kralj Artur je možda najbolji izbor. 7. jun 2007.

"Veliki hit"

Nova parodija od reditelja filma "Mrak film". Priča prati četvoro malih siročića: jedno je pronašao kustos u Luvru, drugo je begunac iz meksičkog "slobodnog" rvanja, treće je nedavna žrtva zmija u avionu, a četvrto je normalni član mutantske X - zajednice. Kada posete fabriku čokolade nabasaće na ormar koji će ih transportovati u zemlju Gnarniu, gde sreću gusarskog kapetana i učenike čarobnjačke škole. 1. mart 2007.

"Pirati s Kariba - Na kraju sveta"

Iako se sadržaj trećeg nastavka drži u tajnosti, zna se da će se jedan lik oženiti, jedan umreti, a jedan postati besmrtan. 24. maj 2007.

"Ognjena kapija"

Priča o bici kod Termopila. Uspešna ekranizacija bitke između kralja Leonide i Persijanaca. Krajem 2007.

( DATUMI SE ODNOSE NA SVETSKU I BEOGRADSKU PREMIJERU)

NAJGLEDANIJI FILMOVI u 2006. su:

1. "Gde cveta limun žut" - 761 gledalac
  2. "Hari Poter i vatreni pehar" - 629 gledalaca
  3. "Ledeno doba 2 - Otapanje" - 415 gledalaca
  4. "Rock'n'roll uzvraća udarac" - 358 gledalaca
  5. "Da Vinčijev kod" - 328 gledalaca
  6. "Karaula" - 323 gledalaca
  7. "Mrak film 4" - 260 gledalaca
  8. "Pirati s Kariba 2" - 235 gledalaca
  9. "Supermen" - 200 gledalaca
  10. "Garfild 2" - 190 gledalaca

OBAVEŠTENJE za sve posetioce:

Za organizovane posete (25 i više gledalaca) odobravamo popust 30-40% na cenu redovne ulaznice.
Za sve informacije pozovite: 025/23-366 i 025/22-056.

Pripremila: Bojana Barać

Valid XHTML 1.0 Strict! | O nama | Mapa Sajta | © 2005 - 2007 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimn. "Veljko Petrović" Sombor