ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ – школска година 2019/20.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ РУКОМЕТА, март 2020.

1. На Општинском такмичењу из рукомета, женска екипа наше школе је освојила прво место и пласман на Окружно такмичење.
Чланови екипе су: Александра Лазић (III3), Теодора Родић (II3), Николина Шарчански (II3), Анастасија Рус (I7), Мила Салаи (I4), Дуња Роквић (I5), Невена Садиковић (I1) и Бојана Вујасиновић (II5).
Честитамо ученицима на постигнутим резултатима и њиховом ментору проф. Драгани Шарчански.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ГИМНАСТИКЕ, фебруар 2020.

На Окружном такмичењу у гимнастици, ученици наше школе су постигли следеће резултате:
Екипно – прво место
Чланови екипе: Марија Кукурузар (IV1), Доротеја Шерко (I1), Мила Пријић (I4), Теодора Топалов (I4)
Појединачно
Теодора Топалов (I4) – 1. место
Марија Кукурузар (IV1) – 3. место
Честитамо ученицима на постигнутим резултатима и њиховим менторима проф. Драгани Шарчански, Александру Туцакову и Бојану Марковићу.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ОДБОЈКЕ, фебруар 2020.

На Општинском такмичењу у одбојци, ученици наше школе су остварили следеће резултате:
- у категорији дечака наша екипа је освојила друго место. Екипу су чинили следећи ученици: Славко Павков (2-4), Ведран Бајић (1-7), Михајло Јовановић (3-4), Никола Илић (4-4), Урош Марковић (2-7), Милош Косановић (4-5), Вељко Алексић (3-3), Драгиша Кашиковић (4-3) и Душан Брачика (1-3).

- у категорији девојака наша екипа је освојила прво место и пласман на Окружни ниво такмичења. Екипу су чиниле следеће ученице: Милица Простран (4-1), Бојана Поповић (4-1), Миљана Матић (4-1), Јелена Кукуљ (4-3), Василиса Мацановић (3-2), Јана Нешић (3-2), Марија Куцурски (3-4), Сташа Мајсторовић (1-2), Александра Жужић (1-1), Наташа Илић (1-3), Ана Рајчањи (1-1), Тамара Кајтез (1-1) и Соња Божић (1-1).

Честитамо ученицима постигнуте резултате и њиховим менторима професорима физичког вапитања.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ КОШАРКЕ, 2019.

На Окружном такмичењу из кошарке ученици наше школе су освојили прво место, као и у баскету 3x3. Чланови екипе су били: Филип Тришић, Младен Ђекић, Никола Росић, Марко Станић, Момчило Цветићанин, Алекса Барановски, Димитрије Вујко, Никола Илић, Михајло Мијић, Војислав Бурнаћ и капитен Стефан Костић. Ментор је био професор Бојан Марковић.
Честитамо ученицима и професорима постигнуте резултате.

РТС КРОС, 2019.

На Традиционалном 29. РТС Кросу, који се ове године одржавао у Сомбору, ученици наше школе су остварили следеће пласмане: