Gimnazija "Veljko Petrović" Sombor - delic sandra

IV-1 razred Gimnazije "Veljko Petrović" - 2007/08.

Delić Sandra

Ja sam Sandra, kod kuće me zovu Kekonje ili Njanja! Završila sam osnovnu školu "Ivan Goran Kovačić" u Stanišiću;. Trenutno idem u gimnaziju "Veljko Petrović" u Somboru. Maturant sam, što dalje implicira da mi je ovo završna godina. :) Trenutno mi je najveća želja da izguram ovu godinu i da upišem fax. Što se tiče zabave u glavnom vreme provodim sa društvom, izlazimo ili pravimo filmske večeri i kad god smo zajedno provod nam je extra. Porodicom neću da gnjavim, standard, imam mamu, tatu i brata i osuđena sam na zajednički život sa njima do daljnjeg, odnosno do mog odlaska na fax. I za kraj mogu samo da kažem da jedva čekam da mi se vrati moj Perica i da jedva čekam da ga vidim i to je to.

Volim da slušam muziku i moje omiljene grupe su:
  1. Whitesnake
  2. Led Zeppelin
  3. Deep Purple
  4. Uriah Heep
  5. AC/DC
  6. Divlje jagode
  7. Block Out...
Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije