IV-2 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2007/2008

Tijana Bajić

Ne bih previše da se hvalim, ali za sebe mogu da kažem da sam vredna, jer svako jutro ustajem rano i nikada ne kasnim u školu, i uvek sam prisutna na svim časovima. Sada se oni koji me i malo poznaju slatko smeju... Kao mala obožavala sam životinje, isključivo pitome. Tako sam od mame i tate za svoj 3. rođendan dobila zlatnu ribicu, a želje mi se jos uvek nisu ispunile, verovatno sam bila prezahtevna, ribica je uginula... za 5. rođendan sam dobila rogatu kornjaču, ali mi je brzo dosadila. Sledeci rođendan su me obradovali kupivši mi skočimiša, e sa njim je bilo zabavno igrati se, naravno dok nije uginuo. Njega mi je bilo posebno žao, pa sam mu organizovala sahranu u mom zadnjem dvorištu, bilo mi je jako teško... Plakala sam, dok nisam dobila belog goluba, koji je često imao običaj da se uneredi na moje rame, nije se opametio sve dok mu nisam vratila. I konačno moj najdraži poklon koji sam dobila za svoj 18. rođendan je krava koja se zove Belka, jako je lepa i uvek daje puno mleka, baš je volem. O životnom veku mojih ljubimaca ne bih pisala... Žurim da pomuzem Belku...

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije