IV-2 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2007/2008

Lorena Danojević

Zovem se Lorena...drago mi je. Rođena sam u Somboru 05.08.1989. Još četiri meseca ću biti učenica ove divne školice, mada moram da priznam da jedva čekam taj dan kada ću iz nje otići. Planiram da upišem Fabus, ali se još dvoumim.Inače obožavam životinje. U kući imam pet mačaka, dva psa (Buddy i Honey) i dva akvarijuma sa ribicama. Volim komunikativne osobe koje umeju da me nasmeju. Želja mi je da proputujem svetom i da budem uspešna u svom poslu. Imam brata Marka i sestru Ines sa kojima se ne slažem bas najbolje, al dobro.. Inače... ne znam šta bih još mogla da napišem o sebi... mislim da bi to bilo to... Ćaos.

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije