IV-2 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2007/2008

Vanja Marinović

Da prekratim ovo smaranje, biću kratka. Zovem se Vanja, nažalost još uvek idem u ovu dosadnu školu, i još uvek živim u ovom šugavom gradu. Hoću da što pre, a nadam se i zauvek odem iz ove selendre. Imam tu nekog glupog druga Lexa, volim ja njega i dobar je ali je glupkast. A i ova Kika što sedi pored mene i radi sve umesto mene... hm ovo je čudno sročeno ali nema veze... e pa i tu Kiku volim iako je ona vanbračno dete našeg direktora. I ovog Vejnovića volim iako je otišao u svoju sferu...kako on kaže... E pa to je to, neću više da smaram, a i završila sam ovu potpuno nepotrebnu, beskorisnu i verovatno nikad primenljivu vežbu...

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije