16.01.2023. - ИНФОРМАЦИЈЕ О ЧАСОВИМА БЕСПЛАТНИХ ПРИПРЕМАМА ЗА ПРИЈЕМНИ И ЗАВРШНИ ИСПИТ ИЗ МАТЕМАТИКЕ, ГЕОГРАФИЈЕ И ИСТОРИЈЕ
јануар - март 2023.

Гимназија "Вељко Петровић" организује бесплатне припреме за полагање пријемног испита за упис ученика у специјализоване ИТ и географско – историјско одељење које истовремено представљају и припрему за полагање завршног испита за основну школу. Термини часова у народном периоду припреме налазе се у табели:

НАПОМЕНЕ:
- Могуће су корекције термина, што ће бити објављено на сајту Гимназије.
- На часовима припреме могу присуствовати сви заинтересовани ученици без посебне пријаве.

ВАЖНО!

ЗАИНТЕРЕСОВАНИ УЧЕНИЦИ МОГУ ДА СЕ ПРИЈАВЕ И ЗА ПРИПРЕМЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА НА ДАЉИНУ, ТЈ. ПРЕКО ГУГЛ УЧИОНИЦЕ, ЗА СВА ТРИ ПРЕДМЕТА, А ПОТРЕБНО ЈЕ ДА ИМАЈУ GMAIL НАЛОГ И ПОШАЉУ ГА НА АДРЕСУ:

direktor.gimso@gmail.com

Душан Мишковић, директор

19.12.2022. - ИНФОРМАЦИЈЕ О ПРВИМ ЧАСОВИМА БЕСПЛАТНИХ ПРИПРЕМАМА ЗА ПРИЈЕМНИ И ЗАВРШНИ ИСПИТ ИЗ МАТЕМАТИКЕ, ГЕОГРАФИЈЕ И ИСТОРИЈЕ
децембар 2022. и јануар 2023.

Гимназија "Вељко Петровић" организује бесплатне припреме за полагање пријемног испита за упис ученика у специјализоване ИТ и географско – историјско одељење које истовремено представљају и припрему за полагање завршног испита.

Термини првих часова припреме налазе се у табелама:

НАПОМЕНЕ:
- Могуће су корекције термина, што ће бити објављено на сајту Гимназије.
- Термини наредних часова биће договорени на месечном нивоу на самим припремним часовима и биће објављени на сајту Гимназије

ВАЖНО!

ЗАИНТЕРЕСОВАНИ УЧЕНИЦИ МОГУ ДА СЕ ПРИЈАВЕ И ЗА ПРИПРЕМЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА НА ДАЉИНУ, ТЈ. ПРЕКО ГУГЛ УЧИОНИЦЕ, ЗА СВА ТРИ ПРЕДМЕТА.
ПОТРЕБНО ЈЕ ДА СВОЈЕ КОНТАКТ ПОДАТКЕ ПОШАЉУ НА АДРЕСУ:

direktor.gimso@gmail.com

Душан Мишковић, директор