IV-2 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2008/2009

Eror Danijela

O meni nema puno toga da se kaže. Živim u Somboru i ne obožavam ga previše ali šta je tu je. Imam brata kog obožavam i on mi je sve na svetu. zove se Miloš i nije napravio grešku kao njegova sestra, tj. upisao je tehničku školu, a ne gimnaziju. Inače osim što sam malo luda i teško me je razumeti, što i nije čudno s'obzirom na to da se bavim hiphop kulturom, sasvim sam jednostavna.

Ako Bog da upisujem Fakultet Političkih Nauka, najverovatnije odsek sociologije. Nisam baš sjajna učenica, ali u životu ima i mnogo gorih stvari od neozbiljnosti u školi. Sve u svemu niko ne zna šta ga čeka u životu.

IV разред 2008/2009.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije