IV-2 razred gimnazije "Veljko Petrović" - 2008/2009

Liščević Dragana

Evo ovako... Zovem Dragana, nesuđena Ivana, jer sam rođena 07.07.1990.na Ivandan. Idem u ovu Gimnaziju i napokon sam četvrti razred. Uglavnom me niko u školi ne zove po imenu, jer imamo pet Dragana u razredu, pa je vrlo teško skontati koga ko zove. Nadimci su mi Gaga, Dada, Tjina, Lista.... strašno:> Naravno ne volim da idem u školu kao i većina. Idem isključivo zbog društva. Obozavam svoj ludi, jedinstveni 4-2. U horoskopu sam račić, znači veliki emotivac. Lako zaplačem. Ne volim da se svađam, prilično sam uvredljiva, i lako se naljutim, ali vrlo lako praštam, i zaboravljam sve ono ružno. U slobodno vreme slušam muziku, visim na netu... i tako ubijam vreme. Volim društvo, druženje, izlaske, leto, raspust, šetnje, da spavam.... Planiram da upišem fax, najverovatnije pedagogiju, ali videću još..... eto toliko o meni;)

IV разред 2008/2009.

Архива

Матуранти гимназије, генерације:

Valid XHTML 1.0 Strict! | Site map | Kontakt | © 2007..2015 prof. Duško Obradović sa učenicima Gimnazije