Семинар младих у Београду

Наши ђаци су 17. и 18. новембра били у Београду, на семинару, где су присуствовали отвореној трибини коју је организовала омладинска група Етос која сарађује са немачком владом, GTZ-ом у њиховом пројекту Трансформације сукоба и оснаживање младих у Србији. Трибини су присуствовали ученици основних и средњих школа из Београда, Прокупља, Бора, Лесковца и Сомбора. Млади су имали прилике да разговарају о темама као што су активизам и волонтеризам међу младима, сарадња младих и одраслих. Након трибине, учесници су провели лепо вече у кафићу Дангуба.